Skip to main content

021-22061581

جهت تعیین وقت تماس بگیرید

دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی در کل به آن دسته از درمان‌های دندانپزشکی اطلاق می‌شود که ظاهر و در بعضی مواقع عملکرد دندان‌ها، لثه‌ها و یا بایت بیمار را بهبود می‌دهد. هدف اصلی دندانپزشکی زیبایی همان‌طور که از نام آن مشخص است، زیباتر کردن دندان‌ها از نظر رنگ، موقعیت، شکل، اندازه و مرتب بودن یا به اختصار خلق لبخند جذاب و بی‌نقص است.

دندانپزشکی زیبایی
کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان

اگر به این فکر کرده‌اید که لبخند خود را تغییر دهید کامپوزیت دندان می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. کامپوزیت دندان و لمینت دندان نوعی درمان زیبایی محسوب می‌شوند که می‌توانید با آن‌ها دندان‌هایی سفید و سالم داشته باشید. آن‌ها نازک، به رنگ دندان و تهیه شده از مواد با کیفیت و خاصی هستند که بر روی دندان‌های شما چسبانده می‌شوند. حفظ لبخند زیبا همیشه به‌معنای بیشتر مسواک زدن و نخ دندان کشیدن روزانه نیست! متأسفانه حتی با مراقبت‌های کامل خانگی دندان‌ها در معرض پوسیدگی و دیگر مسائل زیبایی قرار می‌گیرند. معاینات منظم دندانپزشک می‌تواند تا حدودی از بروز این دسته از مشکلات پیشگیری کرد. اما برخی مواقع نمی‌توان نازیبایی‌های دندان را با مراقبت‌های بهداشتی برطرف کرد. 

 لمینت دندان

لمینت دندان

یکی از بهترین و در عین حال شیک‌ترین کارهای زیبایی برای دندان‌ها لمینت دندان می‌باشد. در این روش هر کسی می‌تواند لبخندی زیبا، دندان‌های سفید و یکدست داشته باشد. بسیاری از خدمات زیبایی در زمینه دندان‌پزشکی برای داشتن دندان‌هایی بی نقص و مرتب وجود دارد که لمینت با توجه به استحکام و زیبایی که دارد با اختلاف بهترین روش زیبایی دندان به نسبت سایر روشها جایگزین، محسوب می‌شود.

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

درباره چرایی اصلاح طرح لبخند باید گفت ، داشتن لبخند زیبا می تواند افراد را جذاب تر کند. لبخند زیبا، نتیجه هماهنگی و هارمونی اجزاء صورت و فک و شکل دندان هاست.
ظاهر لبخند و دندان ها تاثیر به سزایی در روحیه و اعتماد به نفس فرد و نحوه برخورد دیگران با وی دارد. طبق گزارش سازمان دندانپزشکی ترمیم و زیبایی آمریکا، حدود ۷۴ درصد از افراد معتقدند که لبخند نازیبا می تواند مانعی در مسیر موفقیت شخص باشد و تقریبا ۱۰۰ درصد افراد معتقدند که لبخند، یک دارایی مهم اجتماعی محسوب می شود.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان یکی از راه های سفیدکردن دندان می باشد که توسط دندانپزشکان انجام می شود . این کار باعث از بین رفتن بد رنگی های دندان می شود و می تواند رنگ نا مناسب دندانها را که بر اثر عادات بد غذایی و یا عدم رعایت بهداشت فردی و حتی سیگار کشیدن به وجود آمده است را برطرف نماید . در نتیجه میزان سفیدی دندان بعد از بلیچینگ به بهداشت دهان و دندان افراد بستگی دارد . چگونگی مصرف غذا و نوشیدنی ها در مدت زمان ماندگاری بلیچینگ دندان تاثیرگذار می باشد. نکته دیگر که در مورد بلیچینگ باید مورد توجه قرار گیرد ، جنس دندان ها می باشد که در هر فردی متفاوت است.

سوالات خود را از ما بپرسید ...

سوالات متداول

چگونه سلامت دندانهایم را حفظ کنم ؟

برای حفظ سلامت دندان‌های خود، باید به دو مورد اصلی توجه کنید: تمیزی و تغذیه. برای تمیز کردن دندان‌ها، باید حتماً دو بار در روز با مسواک و خمیر دندان شروع به شستشو کردن کنید. همچنین، استفاده از نخ دندانی و آب‌دهان ضد باکتری نیز به حفظ سلامت دهان و پیشگیری از بوی بد دهان کمک می‌کند. در مورد تغذیه، باید از مصرف غذاهای شیرین و چسبنده که باعث رشد باکتری‌ها در دهان می‌شود، پرهیز کرده و به جای آن‌ها از سبزیجات، محصولات لبنی، ماهی و گوشت سفید استفاده کرده و همچنین از شیرینی‌ها و نوشیدنی‌های شیرین خودداری کنید.

حس میکنم دندانهایم سالم است، آیا نیاز به ویزیت دارم؟

بله، حتی اگر حس کنید دندان های شما سالم هستند، باز هم باید به دندانپزشک مراجعه کنید. دندانپزشک می تواند با بررسی دقیق و انجام آزمایشات لازم، مشکلات پنهان را شناسایی کرده و در صورت نیاز درمان مناسب را تجویز کند. همچنین، ویزیت های منظم به دندانپزشک می تواند به پیشگیری از بروز مشکلات جدی در آینده کمک کند.

دوره بازدید دندان ها چه مدت است؟

دوره بازدید دندان ها به طور کلی بستگی به وضعیت دندان ها و سلامت دهان شما دارد. اما برای اکثر افراد، پیشنهاد می شود که حداقل هر شش ماه یکبار به دندانپزشک مراجعه کنند. در صورت وجود مشکلات خاص، ممکن است پزشک شما نیاز به بازدید های بیشتر داشته باشد.

چطور باید برای ویزیت و درمان وقت بگیرم؟

برای این کار شما دو راه پیش رو دارید :

1- با شماره کلینیک 02122061581 تماس بگیرید تا مشاورین ما راهنمایی تان کنند.

2- فرم مشاوره رایگان سایت را پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

آیا شما با بیمه ها قرارداد دارید؟

بله، کلینیک دندانپزشکی دکتر میرزایی با اکثر بیمه های درمانی قرارداد دارد.

“اولین کلینیک دندانپزشکی
که برای حضور در آن، مشتاق خواهید بود ...”

همین حالا برای رزرو نوبت اقدام کنید...