Skip to main content

021-22061581

جهت تعیین وقت تماس بگیرید
موسس و دندانپزشک ارشد

دکتر بهنام میرزایی پور

دکتر بهنام میرزایی پور میبدی جراح دندانپزشک با بیش از 25 سال سابقه به ویژه در درمان های ایمپلنت، لمینت و کامپوزیت می باشد و بیش از 5000 عمل جراحی، ایمپلنت، لمینت و ترمیم موفقیت آمیز در کارنامه اوست.
دکتر میرزایی پور همچنین به مدت 10 دوره در ایران عضو ثابت انجمن دندانپزشکان ایران بوده است. ایشان با افتخار از روسای دندانپزشکان ارتش ایران نیز هستند و در بیمارستان ارتش نیز به انجام اعمال جراحی در تخصص های خود مانند ایمپلنت، لمینت و انواع جراحی های دندان می پردازد.
سیاست کاری دکتر میرزایی پور بر مبنای ارائه خدمات و دندانپزشکی V.I.P به مراجعین محترم براساس تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از جدیدترین و معتبرترین مواد دندانپزشکی صاحب برند، در محیطی آرام و دلنشین و با رعایت کامل اصول استریلیزاسیون و استفاده از ست های یکبار مصرف بنا شده است.

بیوگرافی

دکتر میرزایی پور در 18 مرداد 1362 در یزد به دنیا آمد. پس از دریافت دیپلم، دبیرستان خود را در پی رسیدن به رشته دندانپزشکی ادامه داد. وی پس از پایان تحصیلات خود در سال 1381 تصمیم گرفت در رشته دندانپزشکی ادامه تحصیل دهد.
از سال 1390 تا 1398 در شهر اهواز مشغول به کار شد و بعد از آن به تهران آمده تا کنون در این شهر مشغول به کار می باشد.
با شروع دندانپزشکی مدرن در ایران، دکتر میرزایی پور برای مشاهده نحوه کار کلینیک های پیشرفته و همچنین تکنولوژی شرکت های مطرح در حوزه تولید و طراحی دستگاه های روز دنیا، سفرهای بسیاری به اروپا و نقاط مختلف جهان داشته و از تجریبات و دانش روز دنیا بهره برده است.
دکتر میرزایی پور با استفاده از تجارب کسب کرده توانست کلینیک ویژه ای را تأسیس کند که در آن بیماران می توانند از خدمات مشابه کلینیک های مطرح اروپا و ارائه خدمات پیگیری گسترده برخوردار شوند. دکتر میرزایی پور، دانش بروز را به عنوان اولویت اصلی برای خدمت به بیمارانی که از نقاط مختلف جهان از جمله کشورهای همسایه، اروپا و کانادا (از جمله ایرانیان مقیم خارج از کشور) می آیند، قرار می دهد. به نظر وی پیگیری یک فرآیند علمی، در طول دوره درمان های دندانی می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد و نتیجه طرح های درمان را بهبود بخشد.

دوره ها و آموزش ها

دکتر میرزایی پور علاوه بر سوابق تحصیلی و حرفه خود، موفق به دریافت گواهینامه های معتبری هم شده اند :
- دریافت سرتیفیکیت درمانهای ایمپلنت از برندهای معتبر و معروف Biohorizons (آمریکا) و Noble Biocare (سوئد) و Straumann (آلمان)
- دارای گواهینامه ایزو 14001 در حفاظت از محیط زیست
- دارای گواهینامه ایزو 10004 در حفظ رضایت مندی مشتریان
- دارای گواهینامه ایزو 9001 در حفظ مدیریت کیفیت
- دارای گواهینامه e-max IPS از مرکز بین المللی پژوهش های دندانی ایووکلار آلمان
- دارای گواهینامه کورس پیشرفته DSD برای طراحی دیجیتال لبخند در ترمیم های اصلاح طرح لبخند
- دارای گواهینامه کورس دندانپزشکی امن در دوره اپیدمی کووید 19 از انجمن دندانپزشکان هند

جوایز و افتخارات

تحصیلات

دکتر میرزایی پور تحصیلات خود را در سال 1381 در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز کرد و مدرک دکترای دندانپزشکی خود را در سال 1388 دریافت کرد. پس از فارغ التحصیلی و دریافت گواهینامه های متعدد در حوزه کاری خود مشغول به فعالیت تخصصی در مطب شخص شد.
ایشان به منظور افزایش آگاهی و دانش خود در دوره های مختلفی در کشورهایی مانند فرانسه، آمریکا و هند و سایر نقاط جهان شرکت کرده است.این دوره ها اکثراً کوتاه مدت بوده و حدود دو هفته تا یک ماه به طول می انجامد.
دکتر میرزایی پور تجربه ی بسیاری در زمینه انواع جراحی های دندان، ایمپلنت های دندانی، لمینت های تمام سرامیکی، درمان های زیبایی لثه،درمان های پیوند استخوان و طراحی لبخند با پیشرفته ترین دستگاه های دنیا را دارا می باشد. دکتر میرزایی پوردر طول دوران تحصیلی خود مشاوره، نظارت و همچنین مقالات علمی زیادی در موضوعات ایمپلنت، کامپوزیت های مدرن، لمینت های تمام سرامیکی و ترمیم های پیشرفته دندان منتشر کرده است.

از ما بیشتر بدانید ...

در مسیر درمان، ما همیشه همراه و یار شما خواهیم بود...